Kıbrıs Haber Ajansı

Trending-news
     CNA   BM GK 25 Kasım toplantısı için liderlere çağrıda bulundu      CNA   Lakkotrypis: `Dünya Ticaret Örgütü’ndeki krizle mücadelede İstinaf Mahkemesi AB için öncelik olmalıdır      CNA   Demetriou: Kamu yaşamına daha fazla kadının katılımı için çalışma gereklidir      CNA   Ocak – Ağustos 2019 döneminde toplam ithalat 5 milyar 454 milyon avro oldu     CNA   

İçişleri Bakanı herkesin Kıbrıs’ın büyük çaba gerektiren itibarını koruması görevi bulunduğunu söyledi
Κha - Andonis Gkildakis - KIBRIS/Lefkoşa 08/11/2019 14:07 
İçişleri Bakanı Constantinos Petrides, herkesin Kıbrıs’ın iyi ismini koruma gibi bir görevi bulunduğunu belirtti.
 
Perşembe günü Lefkoşa’da düzenlenen Kıbrıs Arsa ve İnşaatçılar Birliği’nin yıllık genel kurulunda Cumhurbaşkanı adına bir konuşma yapan Constantinos Petrides, değişen koşullara göre ülkenin itibarını geri getirmek için çok çaba sarf edildiğini kaydetti.
 
Kıbrıs Yatırım Programı’yla ilgili olarak da konuşan Petrides birçok hata yapıldığını; ancak şimdi uygulamada olan kontrollerle programın dünya çapında en güçlü program olduğuna dikkat çekti.
 
İçişleri Bakanı, geçmişteki ekonomik iyileştirme çabalarından söz etti; ekonominin rotasının ne çantada keklik görülebileceğini ne de bir rota program olduğunu ifade etti.
 
 
Düşünülmeden yapılan konuşmalarla ilgili olarak Petrides ekonominin şimdi istikrarda olduğunu ancak bu noktaya gelmek için daha önceki çabaları unutmamak gerektiğine işaret etti.
 
KHA/AGK/MG/MHY/2019
Kıbrıs Haber Ajansı
 
 
   

Closing:19/11/2019
Volume:196.100,59
CSE:66.800  -1.170%
FTSE/CySE:40.140  -1.180%
Lefkoşa25°C
Larnaka23°C