Kıbrıs Haber Ajansı

Trending-news
     CNA   BM: Liderlerin BMGS`e ulaşmadan önce bir anlaşmaya varmaları gerekir     CNA   Theresa Villiers: Kalıcı bir çözüm bulunursa bütün Kıbrıslılar için büyük faydası olacak      CNA   Daimi Temsilci Attas KHA’na: Ankara Loizidou davasının denetimine son vermek için siyasi sermaye yatırımı yapıyor     CNA   Tarım Bakanı: Atık yönetimi Kıbrıs için önemlidir     CNA   

Kıbrıs komşu ülkelerle ortak turizm paketleri oluşturacak
ΚHA - KIBRIS/Lefkoşa 09/07/2019 14:02 
 
Turizm Müsteşarı Savvas Perdios, Lübnan ve Ürdün’le görüşmeler yaptı; Yunanistan, Mısır ve İsrail ile de ortak turizm paketleri hazırlanması için bir anlaşma imzalamayı hedefliyor ve bu ülkeleri ziyaret etmeyi planlıyor.
 
Yapılan basın açıklamasına göre Perdios’un görüşmelerinde, ortak temalı rotalarla ilgili anlaşmaya varılması amacıyla özellikli öneriler sundu.
 
Doğal güzellikler, kültürel anıtlar, büyük organizasyonlar ve diğer çekiciliği olan yerlerin bulunduğu rotalarla, ziyaretçilerin bölgede iki veya daha fazla ülkeyi ziyaret etmesi amaçlanıyor.
 
Basın açıklamasında, Perdios’un yaptığı görüşmelerde belirttiği önerilerinde Kıbrıs’ın kırsal ve dağlık bölgeleri de yer alıyor.
 
KHA/MG/MHY/2019
Kıbrıs Haber Ajansı
 
 
   

Closing:17/07/2019
Volume:228.786,11
CSE:70.770  -0.510%
FTSE/CySE:42.500  -0.450%
Lefkoşa33°C
Larnaka28°C