Kıbrıs Haber Ajansı

Trending-news
     CNA   BM kaynağı KHA’a: On sekiz şüpheli mayın tarlası tespit edildi     CNA   Cumhurbaşkanı Anastasiades iki ülke arasındaki ilişkilerin daha da derinleştirilmesi için Çin Halk Cumhuriyeti’ne gitti      CNA   Meclis Başkanı Syllouris ve Mısır Cumhurbaşkanı Al Sisi işbirliği ve bölgesel güvenliği görüştüler      CNA   Mısır Petrol Bakanı El Molla: Doğal gaz belki de bölgede barış ve istikrarı hızlandıracak      CNA   Turizm Müsteşarı Perdios: Kıbrıs sadece güneş ve denizden ibaret değildir     CNA   

Kıbrıs ve Ürdün arasında eğitim alanında işbirliği geliştirilecek
KHA - KIBRIS/Lefkoşa 08/02/2019 13:02


 

 

 
Kıbrıs’ta temaslarda bulunmakta olan Ürdün Yükseköğretim ve Bilimsel Araştırma Bakanı Ahed AL-Wahadni perşembe günü Eğitim ve Kültür Bakanı Kostas Hambiaouris ile görüştü.
 
Iki yetkili görüşme sırasında Kıbrıs ve Ürdün arasında eğitim alanında işbirliğinin geliştirilmesi için gerekli çalışmaların yapılacağı konusunda görüş birliğine vardılar.
 
Kıbrıslı Bakan Perşembe akşamı konuk bakan onuruna bir çalışma yemeği verdi. Bakan Wahadni çalışma yemeği sırasında iki ülke arasında yıllar boyunca mükemmel ilişkiler sağlandığını söyledi ve sağlanan işbirliğinden memnuniyetini ifade etti.
 
KHA/JV/KBI/2019
Kıbrıs Haber Ajansı
 
 
   

Closing:04/23/2019
Volume:125.913,01
CSE:70,240  -0,470%
FTSE/CySE:42,210  -0,540%
Lefkoşa23°C
Larnaka22°C