Kıbrıs Haber Ajansı

Trending-news
     CNA   Rusya Dışişleri Bakanı: Kıbrıs için mevcut garantiler sistemi anakronik bir sistemdir      CNA   Kıbrıs, Interreg Med “BlueIslands” projesine katılıyor      CNA   Dışişleri Bakanlığı Basın Sözcüsü: Kıbrıs Cumhuriyeti, AB-Türkiye Gümrük Birliği anlaşmasının geliştirilmesine, Ankara Kıbrıs’a karşı AB yükümlülüklerini yerine getirmezse onay vermeyecek     CNA    Hükümet Sözcüsü: ExxonMobil’in sondaj sonuçları için önceden kararlaştırılmış bir karar yoktur     CNA   

Kıbrıs ve Ürdün arasında eğitim alanında işbirliği geliştirilecek
KHA - KIBRIS/Lefkoşa 08/02/2019 13:02


 

 

 
Kıbrıs’ta temaslarda bulunmakta olan Ürdün Yükseköğretim ve Bilimsel Araştırma Bakanı Ahed AL-Wahadni perşembe günü Eğitim ve Kültür Bakanı Kostas Hambiaouris ile görüştü.
 
Iki yetkili görüşme sırasında Kıbrıs ve Ürdün arasında eğitim alanında işbirliğinin geliştirilmesi için gerekli çalışmaların yapılacağı konusunda görüş birliğine vardılar.
 
Kıbrıslı Bakan Perşembe akşamı konuk bakan onuruna bir çalışma yemeği verdi. Bakan Wahadni çalışma yemeği sırasında iki ülke arasında yıllar boyunca mükemmel ilişkiler sağlandığını söyledi ve sağlanan işbirliğinden memnuniyetini ifade etti.
 
KHA/JV/KBI/2019
Kıbrıs Haber Ajansı
 
 
   

Closing:21/02/2019
Volume:205.816,93
CSE:60,490  -0,360%
FTSE/CySE:36,220  -0,390%
Lefkoşa19°C
Larnaka18°C